Apel SU 2017/2018

9 lutego 2018 r. odbył się apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego klas IV-V.

Na początku spotkania uczniowie klas piątych przypomnieli sobie BHP na ferie zimowe oraz najważniejsze telefony alarmowe.

W drugiej części apelu członkowie SU przedstawili sprawozdanie ze swojej działalności, która obfitowała w różne konkursy i akcje charytatywne np. Góra Grosza, WOŚP, Rodacy Bohaterom… Ponadto samorząd systematycznie sprawdzał gazetki tematyczne, wystrój sal, tarcze oraz strój galowy. Zorganizował również dyskotekę,

na której uczniowie przebierali się za postacie z bajek.

Na koniec podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu oraz wyłoniono zwycięzcę konkursu “SUPER KLASA”.

Tytuł “ SUPER KLASY” zdobyła klasa pani Katarzyny Nowak Va. Specjalną nagrodę wręczyła pani dyrektor Renata Ulatowska.

G R A T U L U J E M Y !!!!! :)

Dziękuję nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pani A. Wójcik, A. Roczniak, Łukaszowi i Zuzannie za pracę i zaangażowanie.

Opiekun SU IV-V

Dorota Kurzeja