Podsumowanie prac SU 2018

Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego klas IV-VII w roku szkolnym 2017/2018

21 czerwca 2018 r. odbył się apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego klas IV-VII.

Na początku spotkania uczniowie SU przypomnieli BHP na ferie letnie i najważniejsze telefony alarmowe. Następnie przedstawili sprawozdanie ze swojej działalności, która obfitowała w różne konkursy, akcje min. “Bądź Eko- weź siatkę na zakupy”, Góra Grosza…

W drugiej części rozstrzygnięto konkursy“SUPERKLASA”, wręczono specjalne nagrody “STAŚKI” w kategoriach: Królowa Dobrych manier, Dżentelmen, Pomocna dłoń.

Miłą niespodzianką podczas naszego spotkania była wizyta gości z Młodzieżowej Rady Miasta Chełmna. Samorząd klas I-VII brał udział w konkursie i zdobył I miejsce oraz tytuł “SAMORZĄDU NA MEDAL”.

Tytuł “ SUPERKLASY” zdobyła klasa pani Jolanty Rubińskiej Vc. Specjalną nagrodę oraz statuetkę wręczyła pani dyrektor Renata Ulatowska.

Wszystkim zwycięzcom G R A T U L U J E M Y !!!!! :)

Dziękuję nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz Łukaszowi D. za pracę i zaangażowanie.

Opiekunki SU IV-VII

Dorota Kurzeja i Alicja Roczniak