Nasze "Świetliczaki" korzystają z nowych gadżetów na świetlicy a na zewnątrz na sportowo łapią promienie słońca. Wiadomo! Trzeba odpocząć po lekcjach, ale o różnorodność zajęć to my dbamy. Co konkretnie? Dzieci rzucają piłką do celu, grają w tenisa stołowego, ćwiczą motorykę małą czyli tworzą kolorowe bransoletki, grają w piłkę, malują, skaczą na skakankach, grają w badmintona, rysują na mini tabletach graficznych... a przy tym jeszcze jest siła na aktywność na placu zabaw.



