Reprezentantki naszej szkoły zajęły I miejsce w Mistrzostwach Chełmna Szkół Podstawowych w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT U-13. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Reprezentantki naszej szkoły zajęły I miejsce w Mistrzostwach Chełmna Szkół Podstawowych w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT U-13. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
