W środę dzieci z klas pierwszych wraz z opiekunami odwiedziły Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Chełmnie. Była to niezapomniana wyprawa, pełna wrażeń i nowych doświadczeń!
Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę pracy strażaka, zwiedzić centrum dowodzenia oraz wysłuchać cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. Największe emocje wzbudziła możliwość wejścia do wozu strażackiego, obejrzenia miejsca, w którym odbywają się ćwiczenia, a także zobaczenia wraków samochodów wykorzystywanych podczas szkoleń.
Na zakończenie – coś dla ochłody w ten ciepły dzień, co tylko dodało uroku całej wycieczce!



